Festival make-up ready #MakeupMonday

It’s almost festival season again and we’re soooo ready! Vandaag geven we je wat inspiratie voor de perfect festival look!

Lashes

Lashes zijn een must om een feestelijke en glamorous look te creëren voor de festivals. Laten we eerlijk zijn: wanneer je wimpers opdoet, wordt de hele look ineens compleet!

Steentjes

Wij zijn een enorme fan van glittersteentjes op het gezicht tijdens festivals! Deze zijn perfect om jouw full make-up look af te werken, maar ze staan ook prachtig bij meer naturelle looks.

Glitter

Want to look extra shiny? Gebruik dan glitters! Je ziet er meteen heel feestelijk uit en glitter staat iedereen goed.

Bold lips

Heb je ooit een felle kleur lippenstift gekocht, maar durf je deze niet zo goed op te doen? No worries: die lippenstift is perfect voor festivals! Tijdens de festivalperiode mag je al eens wat nieuws proberen, because why not?

Wil je onze draai aan festival make-up zien? Bekijk de tutorial waarin Blush Teacher en Professional Make-up Artist Emily Vandevenne haar versie van een festival smokey eye toont.

Have fun this summer en geniet van de festivals!

Liefs

Team Blush